Popis

Přístroj pro presoterapii a rehabilitaci určený zejména pro domácí léčbu, vybavený dotykovým ovládáním a ovládáním pomocí flashdisku. 


Programy a používání

Přístroj je osazen univerzálním konektorem jež slouží pro snadné a spolehlivé připojení dodávaného sortimentu tří a sedmi komorových návleků na ruce, nohy, břicho nebo hýždě.

Programové vybavení umožňuje pomocí dotykového ovládání nebo flashdisku provozovat přístroj v programovém režimu základním, kdy zvolená rychlost tlakové vlny je konstantní a výsledný zvolený tlak ve všech komorách návleku je stejný a v režimu GRADIENT, kdy zvolená rychlost tlakové vlny je konstantní a zvolený tlak klesá v komorách návleku od periferie k centru.

Na flashdisk lze naprogramovat ve zvoleném režimu kterýkoli z padesáti osmi standardních masážních a rozmasírovacích programů pro léčbu končetin a  jejich částí, boků a hýždí nebo jejich účelné kombinace s pevně stanoveným tlakem léčby v rozmezí 0-12 kPa. Zpětná kontrola pacienta lékařem pomocí flashdisku, na který je zaznamenáván průběh všech spuštěných terapií.

Přístroj lze ovládat manuálně pomocí dotykových tlačítek, nebo flashdiskem vloženým na označené místo na přístroji. Samotná léčebná terapie programovaná manuálně nebo flashdiskem je ucelený proces po jehož dokončení se přístroj sám uvede do stand by režimu a návlek se samovolně vyprázdní. Doba plnění a vyprazdňování jednotlivých komor návleku se automaticky přizpůsobuje použitému typu návleku. Průběh terapie je možno kontrolovat na displeji.


Hlavní přednosti

Hlavní předností přístroje je schopnost provozu ve dvou programových režimech, základním a gradientu, možnost zpětné kontroly průběhu léčby pacienta a její evidence a výrazné rozšíření možností léčebné terapie při zachování jednoduchosti obsluhy. Proto je tento typ primárně určen pro domácí léčbu pacientů.

 


Technické parametry

 

SÍŤOVÉ NAPĚTÍ

230 V /50Hz

 

POČET  PROGRAMŮ

58 základních programů

PŘÍKON

50 VA

 

PŘEPÍNÁNÍ  KOMOR

automatické

ČERPACÍ VÝKON

30  l/min

 

HMOTNOST

5,0 kg

TLAK VZDUCHU

0 - 12 kPa

 

ROZMĚRY 

321 x 321,5 x140,3 mm

PROGRAMOVÝ REŽIM

základní + gradient

 

ODSÁVÁNÍ 

NE


Soubory ke stažení

Katalogový list


Příslušenství

 
Návlek kalhoty na nohy, břicho, boky a hýždě - N7K
7 komorový návlek na nohy, břicho, boky a hýždě
Na objednávku
Návlek na nohu N7N
7-mi komorový návlek na nohu
Na objednávku
Návlek na ruku s ramenem N7RR
7-mi komorový návlek na ruku s ramenem
Na objednávku